Kontakt

 

Kontakt

Trexim Sp. z o.o.

Ul. Krawczyka 7
05-660 Warka
NIP: 797-18-20-525

Fax. +48 48 667 22 84

Administracja/Sekretariat:

Ewa Lech
e-mail: administracja@trexim.pl
tel. +48 48 667 03 10

Informacja i zamówienia:

Asystentka Działu Handlowego
Martyna Stachera
tel. +48 48 667 03 15
e-mail: trexim@trexim.pl

 

 

 

 

 

Wyświetl większą mapę

Dział Handlowy:

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający
Malwina Wyszyńska
e-mail: malwina@trexim.pl

Dyrektor Sprzedaży
Rafał Zinkowski
e-mail: rafal.zinkowski@trexim.pl
tel. +48 48 667 03 13
+48 515 703 763

 

 

Przedstawiciel Handlowy Maksymilian Wielusiński
e-mail: maksymilian@trexim.pl
tel. +48 48 667 03 13
+48 506 155 763

Specjalista ds.  Zaopatrzenia                  
Mira Wasilewska
mail:mira@trexim.pl
tel. +48 505 254 632

Dział Produkcji:

tel. +48 48 667 03 11

e-mail: service@trexim.pl

Dział Zaopatrzenia i Gospodarki Materiałowej:

Kierownik Działu Zaopatrzenia i Gospodarki Materiałowej
Adam Matlakowski
e-mail: a.matlakowski@trexim.pl
tel. +48 48 667 03 11

Księgowość:

Jolanta Pakuła
e-mail: ksiegowosc@trexim.pl

ksiegowosc2@trexim.pl
tel. +48 48 667 03 12

 

 

Płatności:

Mira Wasilewska
e-mail: finanse@trexim.pl
tel. +48 505 254 632

 

Najnowsze wpisy

  1. slide3 Możliwość komentowania slide3 została wyłączona
  2. slide2 Możliwość komentowania slide2 została wyłączona
  3. slide1 Możliwość komentowania slide1 została wyłączona