TREXIM – Misja firmy – szafki rozdzielacze

Misją firmy Trexim jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań swoich Klientów poprzez stałe udoskonalanie i dostosowywanie do Ich wymogów oferty produktowej i parametrów technicznych wyrobów pod względem funkcjonalnym i jakościowym.

Osiągnięciem firmy Trexim jest współpraca z wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników, która dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom umożliwia firmie rozwój i utrzymanie wiodącej pozycji na rynku.

Wizja

Być najbardziej cenioną i innowacyjną firmą w branży ogrzewania podłogowego.

Nasze zalety

Siłą firmy Trexim jest technologicznie zaawansowany park maszynowy, dzięki któremu przepustowość produkcji na przestrzeni lat 2004-2007 została zwiększona ponad 3-krotnie. Ciągłe inwestycje w zaplecze techniczne pozwoliły firmie skutecznie zminimalizować błędy, jakie mogą wystąpić w procesie produkcyjnym.

Firma Trexim wykorzystuje w produkcji najnowocześniejsze maszyny, tj.:

• spawarka laserowa MAZAK
• wykrawarki rewolwerowe FINN-POWER
• prasy krawędziowe AMADA, DARLEY

Cele

Celem firmy Trexim jest stworzenie organizacji, która zachowując całkowicie polską tożsamość i wspierając polską przedsiębiorczość, gospodarkę i rynek pracy, będzie zdolna do budowania trwałych relacji z Klientami oraz stworzenia silnej marki na rynku krajowym i zagranicznym poprzez oferowanie produktów najwyższej jakości, dzięki profesjonalnej kadrze i przy zastosowaniu nowoczesnych i innowacyjnych technologii w zakresie produkcji elementów systemów grzewczych.

HISTORIA

Firma Trexim powstała w 1984 roku jako Zakład Rzemieślniczy. W owym czasie zakład wytwarzał ogrzewacze olejowe i grzejniki centralnego ogrzewania. Wzrost zatrudnienia, poszerzenie zakresu produkcji i usług oraz dynamiczny rozwój spowodował przekształcenie w 1991 roku zakładu rzemieślniczego w przedsiębiorstwo PPUH TREXIM. W wyniku dalszego rozwoju oraz reorganizacji systemu zarządzania w 2002 roku przekształcono firmą w Trexim Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Firma Trexim Sp. z o.o. systematycznie zwiększała zatrudnienie oraz poszerzała zaplecze techniczne poprzez zakup zaawansowanych technologicznie maszyn produkcyjnych. Ciągłe inwestycje firmy Trexim świadczą o jej stałym rozwoju.

Trexim jest firmą, w której 100% udziałów stanowi polski kapitał.

Firma Trexim zatrudnia obecnie 50 pracowników i produkuje szafki osłonowe rozdzielaczy oraz rozdzielacze do nowoczesnych systemów grzewczych i instalacji wodnych.

Obecnie firma należy do grona wiodących producentów szafek osłonowych rozdzielaczy i rozdzielaczy ciepłej i zimnej wody oraz centralnego ogrzewania w nowoczesnych systemach grzewczych i instalacjach wodnych.