TREXIM – Polityka jakości – producenta rozdzielaczy i szafek

"Firma Trexim realizuje Politykę Jakości w oparciu o udokumentowany i wdrożony System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami normy DIN EN ISO 9001:2008.

Skuteczność i sprawność Systemu Zarządzania Jakością jest przedmiotem stałej troski wszystkich pracowników i Zarządu firmy Trexim. Zarząd oraz wszyscy pracownicy firmy Trexim zobowiązują się do przestrzegania Polityki Jakości.

Nasze wyroby posiadają atest higieniczny , na podstawie Aprobaty Technicznej ITB AT-15-8808/2011 zostały dopuszczone do stosowania w budownictwie. Deklaracje zgodności można pobrać w zakładce pliki do pobrania. Wyroby są oznakowane znakiem budowlanym, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Firma Trexim przystąpiła do Programu "Produkt z Atestem"

Produkty firmy Trexim są zgodne z międzynarodowymi i polskimi normami zawartymi w:

  • Rozp. Min. Spraw Wew. i Adm. z dnia 24 lipca 1998 r.,

  • Rozp. Min. Spraw Wew. i Adm. z dnia 31 lipca 1998 r.,

  • Systemu Zarządzania Jakością DIN EN ISO 9001-2008

Konsekwentnie i z uporem podnosimy standardy jakości produkcji, doradztwa technicznego i obsługi klienta w celu utrzymania naszej pozycji rynkowej i marki produktów.

Reagujemy na potrzeby naszych Klientów oraz rynku, wdrażając nowe rozwiązania technologiczno-konstrukcyjne i wprowadzając nowe wyroby Jesteśmy obecni każdego roku na krajowych i międzynarodowych targach i wystawach.

Nasze Certyfikaty:

certyfikat tuv

certyfikat iso 9001:2008