Oferta pracy

Dołącz do nas!
Zbuduj swój sukces zawodowy w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu!

Profesjonalizm i umiejętności pozwolą Ci realizować własne cele zawodowe. My docenimy twój wysiłek i zaangażowanie! Naszym osiągnięciem jest współpraca z wykształconą i doświadczoną kadrą. Buduj z nami własne doświadczenie!  Współpracujemy z energiczną i kreatywną kadrą! Dołącz do nas!

Dostępne oferty:

Kierownik Produkcji:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie zakładem produkcyjnym w branży metalowej – produkcyjnej, w tym zapewnienie i kontrolę realizacji planów produkcyjnych zgodnie z założonym budżetem, zapewnienie wysokiej jakości produkcji, inicjowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym, a także optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych i surowców.

Opis stanowiska:

  • planowanie, organizacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego zgodnie z przyjętą technologią  z uwzględnieniem aspektów jakościowych, ilościowych, kosztów i terminowej realizacji,
  •  znajomość produkcji elementów z blachy, stali.
  •  dbałość o efektywne wykorzystanie zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych,
  •  rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • zarządzanie i nadzorowanie prac podległych pracowników,
  • dbałość o najwyższą jakość gotowych wyrobów,
  • sporządzanie raportów, kalkulacji na potrzeby Zarządu oraz rozliczanie produkcji i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • kontrola czasu pracy,
  • zapewnienie bezpiecznego i przyjaznego środowiska pracy,
  •  współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oczekiwane kompetencje:

  •  wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  •  minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej;
  •  znajomość produkcji elementów z blachy oraz stali;
  • bardzo dobre umiejętności poparte wymaganym doświadczeniem w zakresie m.in.: samodzielnego zarządzania przedsięwzięciami, planowania pracy dużych zespołów ludzkich,
  • duże zdolności i umiejętności w zakresie: analitycznego myślenia, zarządzania personelem, komunikacji wewnętrznej, rozwiązywania konfliktów, pracy pod presją stresu, wytyczania celów, przydzielania, weryfikacji i kontroli realizacji zleconych zadań,
  • kreatywność, odpowiedzialność, pełne zaangażowanie w realizację przedsięwzięć,
  • biegła znajomość obsługi systemów komputerowych,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie atutem.

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań zawodowych pracę
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników
  • Perspektywy rozwoju zawodowego

CV ze zdjęciem i list motywacyjny proszę wysłać na adres administracja@trexim.pl w tytule umieszczając Kierownik Produkcji lub złożyć w biurze firmy Trexim przy ul. Krawczyka 7, Warka

Operator maszyn

Wymagania:

  • absolwent szkoły średniej bądź uczeń szkoły zawodowej
  • doświadczenie w obsłudze maszyn
  • kultura osobista
  • osoba komunikatywna i odpowiedzialna

CV ze zdjęciem i list motywacyjny proszę wysłać na adres administracja@trexim.pl w tytule umieszczając OPERATOR MASZYN bądź złożyć w biurze firmy Trexim: ul.Krawczyka 7, Warka.

Pracownik malarni proszkowej

Wymagania:

CV ze zdjęciem i list motywacyjny proszę wysłać na adres administracja@trexim.pl w tytule umieszczając PRACOWNIK MALARNI PROSZKOWEJ bądź złożyć w biurze firmy Trexim: ul.Krawczyka 7, Warka.

Praktykant w dziale handlowym

Wymagania:

  • II-III rok studiów
  • student kierunków ekonomicznych
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość obsługi programów pakietu MsOffice (Word, Excell, Outlook, Powerpoint), Internet
  • umiejętność zarządzania własnym czasem
  • wysoka kultura osobista
  • osoba komunikatywna, kreatywna, odpowiedzialna

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka niemieckiego
  • znajomość języka rosyjskiego
  • znajomość branży

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w sprzedaży
  • umowę zlecenie

CV ze zdjęciem i list motywacyjny proszę wysłać na adres administracja@trexim.pl w tytule umieszczając PRAKTYKA DH bądź złożyć w biurze firmy Trexim: ul.Krawczyka 7, Warka.